POMÓŻMY POTRZEBUJĄCYM!

Opublikowano: 30 listopada, 2018

Od dnia 2 do 10 grudnia 2018 r. wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w dwóch akcjach: OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ” i „KRESOWEJ PACZCE”. W ramach pierwszej akcji zbieramy tylko i wyłącznie dary rzeczowe: odzież, obuwie, zabawki, książki, słodycze i żywność długoterminową. Zachęcamy ofiarodawców do przyłożenia wszelkich starań, aby przekazana odzież czy obuwie były w jak najlepszym stanie lub nieużywane. …Dary zostaną przekazane rodzinom potrzebującym. Akacja „Kresowa paczka” realizowana jest z inicjatywy stowarzyszenia Wołyński Rajd Motocyklowy. W ramach tego przedsięwzięcia zbieramy dary długoterminowe – trwałe artykuły żywnościowe, chemię gospodarczą i artykuły higieniczne – dla naszych rodaków, ludzi starszych znajdujących się w trudnej sytuacji zdrowotnej i materialnej. Paczki przekażemy bezpośrednio naszym rodakom zamieszkałym m.in. w Równem, Zdołbunowie i Ostrogu.

Dary rzeczowe będą zbierane dnia 2 grudnia 2018 r. na placu przed Kościołem Parafialnym w Gorajcu, przed każdą Mszą św. oraz gromadzone w szkole. Zbiórkę chcemy zakończyć 10 grudnia 2018 r.

pomóż dzieciomKresowa paczka