Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Rocznik 2007 i Młodsi

Opublikowano: 17 października, 2019

15 października w Szczebrzeszynie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Rocznik 2007 i Młodsi. Naszą szkołę reprezentowało pięcioro dzieci. W turnieju uczestniczyli najlepsi zawodnicy i zawodniczki z gmin powiatu zamojskiego. Zawody przeprowadzono systemem ,,do dwóch przegranych”. Największy sukces odnotował uczeń klasy V Kacper Kwapisz – zajął trzecie miejsce i awansował do rozgrywek rejonowych. Miejsca V-VI zajęli uczniowie Wiktor Rybaczuk i Kamil Szkołut, do rejonu przechodziła pierwsza czwórka, szkoda bo byli bardzo blisko awansu. Miejsca dziewiąte zajęli Wiktoria Pyda i Marcin Mazurek, niezły wynik zważywszy na to, że w zawodach rangi powiatowej uczestniczyli pierwszy raz.

part000001(4) ?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...