Program wycieczki do Warszawy w dniu 25 stycznia 2019 r.

Opublikowano: 22 stycznia, 2019

Planowany wyjazd – godz. 4.00 rano, spod szkoły. Spotkanie w Sejmie rozpocznie się o 10:00. W programie : debata o polskiej szabli i stojących za nią wartościach, którą poprowadzi Pani Angelika Jarosławska, projekcja filmu „Zrodzeni do Szabli”, zwiedzanie Sejmu RP, po czym będzie czas na obiad.

Następnie w planie jest wyjazd do Muzeum Wojska Polskiego. O godz. 14:30 – spotkanie z piosenkarzem, aktorem teatralno-musicalowym i filmowym Michałem Milewiczem (Chłopaki nie płaczą, Poranek kojota, Kiler-ów 2-óch), Następnie będziemy zwiedzali muzeum, a o godz. 15:45 planowane jest spotkanie z Kustoszem Muzeum Wojska Polskiego (każdy z uczniów otrzyma prezent od Muzeum). Przewodnikiem po muzeum będzie Pan Janusz Jarosławski, autor książek o broni białej, a dawniej mieszkaniec naszej miejscowości, absolwent SP w Gorajcu. Około  godziny 16:10 wyjedziemy z Warszawy. Planowany powrót – przypuszczalnie  godz. 22.

Michal

Wyróżnione

Przeczytaj również...