„RAZEM NA ŚWIĘTA” 2020

Opublikowano: 22 grudnia, 2020
Społeczność szkolna po raz kolejny włączyła się w realizację projektu organizowanego przez MEN. Wykonanie tego przedsięwzięcia w obecnej sytuacji stało się wyzwaniem nieprostym. Trudności spowodowane nauką zdalną, brakiem osobistych kontaktów nie przekreśliły pomysłów i chęci naszych uczniów. Dzieci z klasy IV, VI i VIII zorganizowały klasowe spotkania przedświąteczne (online), podczas których z wielkim zapałem przystąpiły do tworzenia kartek z życzeniami i utworów literackich, by następnie móc je przekazać sąsiadom, osobom samotnym i potrzebującym wsparcia oraz sobie nawzajem.
Efekty pracy uczniów w ramach projektu MEN „Razem na Święta”
kartka bombka?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...