Rodzinny Konkurs Ozdób Bożonarodzeniowych

Opublikowano: 14 grudnia, 2018

12 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie Rodzinnego Konkursu Ozdób Bożonarodzeniowych dla uczniów z terenu gminy Radecznica. Do konkursu przystąpiło 48 uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła ll w Zaburzu oraz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorajcu. Prace oceniane były w trzech kategoriach: 0-lll, IV-VI, VII- VIII i gimnazjum. Wszystkie  były na bardzo wysokim poziomie, każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę książkową. Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom i uczniom za poświęcony czas i włożony trud w przygotowanie. Gratulujemy kreatywnych pomysłów. Wszystkie ozdoby będzie można kupić podczas kiermaszu już w najbliższą niedzielę (16 grudnia) po mszach świętych przy kościele w Gorajcu , na który gorąco zapraszamy. Dochód przeznaczymy na misje. Zachęcamy do dalszej współpracy.

P1180534                                         ?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...