Spotkanie z zawodem fizjoterapeuty

Opublikowano: 15 maja, 2019

Dzisiaj, czyli 10 maja 2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy pierwszej i drugiej mieli spotkanie ze szczególnym gościem.
Była nim fizjoterapeutka, mama dwu naszych uczennic – pani Ewelina Osman. Opowiadała dzieciom o swojej pracy.
Zwracała uwagę na prawidłową postawę ciała, pokazała przyrządy jakich używa w pracy fizjoterapeuta oraz naklejała plastry, które wzmacniają mięśnie. Pod okiem Pani Eweliny dzieci mogły wykonać ćwiczenia rehabilitacyjne, doświadczyć masażu na specjalnym materacu a także zobaczyć jak wygląda łóżko rehabilitacyjne. Wiele się działo… Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i nowe doświadczenia.

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie siedzą, tabela i w budynku?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...