ŚWIĘTO SZKOŁY

Opublikowano: 31 maja, 2024

Dnia 28 maja 2024 r., w uroczystość liturgicznego wspomnienia błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbyły się obchody Dnia Patrona Szkoły. Święto rozpoczęła uroczysta msza w Kościele Parafialnym, w której uczestniczyła społeczność szkoły, zaproszeni goście i rodzice.
Dalsza część obchodów miała miejsce w szkole, gdzie obejrzeliśmy i wysłuchaliśmy montażu słowno-muzycznego pt. „Życie trzeba przeżyć godnie, bo jest tylko jedno”, który przybliżył nam postać naszego Patrona.
Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: pan Edward Polak – Wójt Gminy Radecznica, pan Marcin Zymon – Przewodniczący Rady Gminy Radecznica, pan Łukasz Chorzępa – Wiceprzewodniczący Rady Gminy Radecznica, pan Tomasz Mogielnicki – radny Rady Gminy Radecznica, ksiądz proboszcz Krzysztof Bylina, pani Violetta Braszko – pielęgniarka szkolna.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za okazaną pomoc w organizacji tego szczególnego dnia.

Wyróżnione

Przeczytaj również...