Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!

Opublikowano: 29 marca, 2020

Codzienne zajęcia szkolne zostały zawieszone, ale edukacja trwa i zgodnie z rozporządzeniem MEN, w związku z przedłużeniem przerwy w działalności szkoły do 10 kwietnia br., będziemy kontynuować ją zdalnie.
Jest to dla nas wszystkich: Uczniów, Nauczycieli, Rodziców nowa, niełatwa sytuacja, z którą musimy się oswoić i do niej dostosować.
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorajcu, od początku zawieszenia zajęć realizuje proces edukacyjny. Na stronie szkoły https://szkola.gorajec.pl/ w zakładce „Uczymy się w domu” zamieszczone są materiały edukacyjne, przygotowane przez nauczycieli dla uczniów poszczególnych klas.
Obecnie usprawniliśmy działania związane z organizacją zdalnego nauczania. Nauczyciele zaczęli kontaktować się z uczniami drogą elektroniczną, zapewniającą wymianę informacji między nauczycielem, a uczniem/rodzicem.
Ta komunikacja funkcjonuje w większości klas.
Proszę pozostałych Rodziców o przekazanie adresów e-mail do wychowawców klasy.
Podczas kształcenia na odległość należy pamiętać, aby bezpiecznie korzystać z dostępu do Internetu. Uczniom materiały na ten temat przesłał p. Łukasz Rusztyn – nauczyciel informatyki. Dla Rodziców informacje zamieszczone są na stronie szkoły – dokument „Organizacja nauki w domu”, w zakładce UCZYMY SIĘ W DOMU..
Udostępniony jest tam również ważny dokument, tj. „Instrukcja nauczania i uczenia się na odległość w PSP w Gorajcu”.
Serdecznie dziękuję wszystkim Nauczycielom, Rodzicom oraz Uczniom za zaangażowanie i pracę w nietypowej, trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Gorąco wszystkich pozdrawiam, życzę zdrowia i cierpliwości.

Alina Smarkala – dyrektor szkoły

90389486_2775497042527327_2548447492513464320_n

Wyróżnione

Przeczytaj również...