TAK, JAK W DOMU

Opublikowano: 9 września, 2019

W dniu 4.09.2019r. zostały oddane do użytku trzy sale lekcyjne budynku szkoły w Gorajcu, w których podczas wakacji był przeprowadzony generalny remont. Na ścianach położono gładź, sufity są podwieszane, oświetlenie unowocześnione a na podłogach są drewnopodobne płytki.
Efekt tych zmian jest zachwycający. Zdaniem uczniów jest „tak jak w domu”. Mamy nadzieję, że to samopoczucie uczniów – takie jak w domu, będzie sprzyjać lepszemu procesowi uczenia się. Dziękujemy p. Marianowi Szuperowi – wójtowi Gminy Radecznica oraz przedstawicielom Rady Gminy za zrozumienie konieczności przeprowadzenia tak poważnych prac, przeznaczenie na nie stosownych funduszy. Słowa uznania należą się Wykonawcy zadania, tj. firmie p. Adama Misiury, który z podjętego zadania wywiązał się wzorowo. Najwięcej prac dotyczyło wymiany podłóg, pod parkietem były trzy podłogi wypełnione żwirem, cegłami. To „wypełnienie” robotnicy musieli usunąć. Zachodziła obawa, że prace będą trwały jeszcze we wrześniu. Ale pracujący stanęli na wysokości zadania i przed pierwszym dzwonkiem sale lekcyjne były gotowe do odbioru.

Obraz może zawierać: tabela i w budynku   Foto

Wyróżnione

Przeczytaj również...