UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ

Opublikowano: 28 kwietnia, 2021

Dnia 23 kwietnia przypada ustanowiony przez UNESCO Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

O książkach w szkole, zwłaszcza na języku polskim, mówimy cały rok. Czytamy lektury obowiązkowe i uzupełniające, teksty z podręcznika czy dodatkowe materiały przygotowane przez nauczycieli. Nietypowego zadania podjęli się jednak uczniowie kl.4 (w ramach zajęć rozwijających zainteresowania) oraz klasy 6 i 7 (w ramach lekcji języka polskiego), przygotowując wykonane przez siebie – sleeveface- zdjęcia z okładką książki, na której jest twarz. Zadanie polegało na ustawieniu stosownej okładki tak, by stała się ona na zdjęciu częścią ich ciała.

Uczniowie wykazali się niesłychaną pomysłowością i kreatywnością. Zachęcamy do obejrzenia galerii w następnych postach, w których prezentujemy wszystkie prace od dobrych po wspaniałe!

Opiekunowie projektu: Joanna Urban i Wiesława Śliwińska- Wyłupek

Ubierz się w książkę

 

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...