UROCZYSTOŚĆ DNIA BABCI I DZIADKA

Opublikowano: 22 lutego, 2024

Kiedyś każdy z nas był dzieckiem i pamięta, jak ważną rolę odgrywają dziadkowie, którzy myślą i troszczą się o swoje wnuki. To właśnie oni potrafią cierpliwie wysłuchać zwierzeń i marzeń rodzących się w małych główkach dzieci. Święto Babci i Dziadka to symboliczna uroczystość w kalendarzu naszej Szkoły. W tym roku szkolnym obchodzone było 15 lutego.

Goście licznie przybyli do naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt – dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów z klas I-III. Swoją obecnością uroczystość uświetnili także: Pan Marian Szuper, Wójt Gminy Radecznica oraz Pani Edyta Dubiel, Sekretarz Gminy Radecznica, a także liczna grupa rodziców. W pięknie udekorowanej sali dzieci pokazały swoje umiejętności podczas montażu słowno-muzycznego.  Goście wysłuchali czułych słów kierowanych pod ich adresem, otrzymali prezenty wykonane samodzielnie przez wnuki. Na zakończenie dziecięcych występów Pani Dyrektor Szkoły, Wiesława Śliwińska-Wyłupek, w ciepłych słowach podziękowała małym aktorom, a także wychowawczyniom: Pani Liliannie Mróz, Pani Grażynie Malinowskiej, Pani Małgorzacie Rapie i Pani Magdalenie Buczek za zorganizowany program oraz pogratulowała dziadkom wspaniałych wnucząt. Pan Wójt życzył Seniorom wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło
i raz jeszcze życzymy dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Wyróżnione

Przeczytaj również...