UROCZYSTOŚCI W MOKREMLIPIU

Opublikowano: 10 listopada, 2018

W dniu dzisiejszym, tj. 8 listopada 2018 r., przedstawiciele naszej społeczności szkolnej: A. Smarkala – dyrektor szkoły, T. Kwiatkowska – pedagog szkolny. B. Polska – opiekun uczniów dowożonych oraz uczniowie klasy VIII uczestniczyli w uroczystościach odsłonięcia i poświęcenia Pomnika Pamięci Męczeństwa i Czynu Narodu Polskiego przy kościele parafialnym w Mokremlipiu. Dla wszystkich obecnych była to wspaniała lekcja historii. Słowa gratulacji i podziękowania kierujemy do głównych organizatorów tego przedsięwzięcia, Ks. Jarosława Nowaka – Proboszcza Parafii pw. Znalezienia Krzyża świętego w Mokremlipiu oraz Pana Andrzeja Kondrata – Prezesa Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Lokalnego Mokrelipie. Szczególne gratulacje należą się uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zaburzu, za przygotowaną i przedstawioną na wysokim poziomie akademię!

Wszystkim, nie wymienionym, którzy włożyli trud w różne prace, dziękujemy. Przygotowany dla wszystkich poczęstunek – grochówka – była super! – A. Smarkala.

PRZEDPOMNIKIEM

Zdjęcia z uroczystości

 

Wyróżnione

Przeczytaj również...