WDZIĘCZNOŚĆ JEST PAMIĘCIĄ SERCA

Opublikowano: 24 czerwca, 2024

Serdeczne podziękowania składamy Pani Teresie Kwiatkowskiej za lata sumiennej i rzetelnej pracy zarówno na stanowisku nauczyciela, jak i pedagoga Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Gorajcu.

Pani wielkie zaangażowanie jako nauczyciela, wychowawcy i pedagoga przyczyniło się do tego, że w naszej placówce mogli się uczyć, rozwijać swoje pasje uczniowie, którzy otrzymywali od Pani niezbędną pomoc i wsparcie.

Życzymy Pani dobrego zdrowia, pogody ducha, realizacji wszystkich planów i zamierzeń. Niech Pani spotyka tylko dobrych ludzi, najlepiej wdzięcznych absolwentów. Proszę pamiętać tylko te dobre chwile spędzone jako nauczyciel, wychowawca i pedagog.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc i cenne rady wynikające Pani doświadczenia.

Z wyrazami szacunku Dyrektor, Nauczyciele,
Pracownicy, Rodzice i Uczniowie
Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Gorajcu

Wyróżnione

Przeczytaj również...