Witaj majowa jutrzenko!

Opublikowano: 6 maja, 2022

Dnia 6 maja 2022 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt w historii Polski uczniowie z klas I i II oraz IV- VIII, przygotowali montaż słowno-muzyczny o patriotycznej wymowie. Apel rozpoczęto wprowadzeniem pocztu flagowego oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Zaprezentowano także historię konstytucji. Było to również okazją do przypomnienia uczniom ważnych faktów z historii Polski. Nie zabrakło także odświętnych strojów i wyeksponowania symboli narodowych.

Składamy wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom serdeczne podziękowania. Całej społeczności szkolnej zaś uznanie za właściwą postawę podczas uroczystości.

Bez tytułu

 

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...