WIZYTA FUNCJONARIUSZA POLICJI

Opublikowano: 27 października, 2022

W ramach zajęć edukacyjnych, 30 września 2022 r. mogliśmy gościć mł. asp. Łukasza Dubilisa – dzielnicowego Gminy Radecznica, który spotkał się z dziećmi i uczniami naszej szkoły. Tematem wizyty było przede wszystkim bezpieczeństwo w ujęciu najnowszych przepisów oraz zagrożenia, z którymi mogą spotkać się młodzi ludzie. Pan dzielnicowy rozmawiał z uczniami o właściwym poruszaniu się po drogach, a w szczególności omówił zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły. Przypomniał również o korzyściach noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu, bądź tornistrze. Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się wśród młodzieży opowiadania o codziennej pracy policji. Najprzyjemniejszą zaś częścią spotkania było oglądanie przyniesionych przez naszego Gościa podstawowych akcesoriów policjanta. Uczniowie mogli dokładnie obejrzeć, a nawet przymierzyć kajdanki. Serdecznie dziękujemy za tę pouczającą wizytę.

Zdjęcia zostały wykonane aparatem zakupionym w ramach Programu Laboratoria Przyszłości.

310836391_620037989666863_6440559110670607606_n

 

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...