Wizyta w Biłgorajskim Centrum Kultury w Biłgoraju

Opublikowano: 22 października, 2019

Ile dzieci chciało, choć przez minutę stać się dorosłymi? Kto choć raz w życiu nie zapragnął latać? Czy jest choć jedna osoba, która nie marzyła, by na statku pirackim przemierzać morza i oceany? Gdzie jest Nibylandia? Czy być Piotrusiem Panem to znaczy nie umieć kochać? Czy wróżki istnieją? Czy tykanie budzika może obudzić krokodyla? Gdzie leży granica naszej wyobraźni? Czy…? Ale…? Dlaczego…? Odpowiedzi na te i inne pytania mogli znaleźć nasi uczniowie z kl I-III oraz oddziału przedszkolnego podczas spektaklu
pt.: „Piotruś Pan”, który odbył się 11 października br.
w Biłgorajskim Centrum Kultury.

Wyjazd zorganizowała wychowawczyni klasy II- pani Małgorzata Rapa. Opiekunami były panie: Magdalena Buczek, Lilianna Mróz i Teresa Kwiatkowska.

Obraz może zawierać: 11 osób, ludzie siedzą i w budynku

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...