Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej „EKO – ŚWIADOMI NA CO DZIEŃ I OD ŚWIĘTA”

Opublikowano: 28 grudnia, 2022

16 grudnia troje uczniów klasy 6 wzięło udział w finale konkursu organizowanego przez Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze zdobywając 3 miejsce. Należy w tym miejscu wspomnieć, że w konkursie rywalizowało 45 prezentacji. Uczniowie otrzymali wspaniałe nagrody, które będą pamiątka ich udziału w konkursie. Dodatkowo wraz z opiekunem zwiedzili ogród zoologiczny, szczególnie zachwyciły ich kilkumetrowe, ciekawskie żyrafy. Dziękujemy za pomoc w dotarciu do Zamościa jednemu z rodziców nagrodzonych uczniów, a uczniom gratulujemy sukcesu.

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...