Wykaz podręczników do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2022/2023

Opublikowano: 9 sierpnia, 2022

Dla czterolatków: podręcznik pt. „Odkrywam siebie. Złota kolekcja” (karty pracy cz. 1-2, wyprawka plastyczna), autorzy: Małgorzata Kwiecień i Wiesława Żaba-Żabińska, wydawnictwo MAC Edukacja

Dla pięciolatków: podręcznik pt. „Odkrywam siebie. Złota kolekcja” (karty pracy cz. 1-4, wyprawka plastyczna, karty dodatkowe – przygotowanie do czytania, pisania, liczenia), autorzy: Małgorzata Kwiecień i Wiesława Żaba-Żabińska, wydawnictwo MAC Edukacja

Dla sześciolatków: podręcznik pt. „Odkrywam siebie. Złota kolekcja” (karty pracy cz. 1-4, wyprawka plastyczna, karty dodatkowe – litery i liczby), autorzy: Małgorzata Kwiecień i Wiesława Żaba-Żabińska, wydawnictwo MAC Edukacja

Dodatkowe informacje dotyczące organizacji pracy w oddziale przedszkolnym można uzyskać w sekretariacie szkoły lub pod numerem telefonu (84) 68 10 560

110490177-słodkie-małe-dzieci-czytanie-bajek-zestaw-kolorowe-ilustracje-wektorowe-dla-dzieci-w-świecie-marzeń-

Wyróżnione

Przeczytaj również...