Wyniki konkursu „Mój Szkolny Kolega z Misji”

Opublikowano: 19 kwietnia, 2018

 

Ukazały się wyniki XVII edycji ogólnopolskiego konkursu „Mój Szkolny Kolega z Misji”. Są one dla nas bardzo zadawalające. Gratulacje należą się Pawłowi Wyłupkowi- ucz. klasy II gimnazjum , który zajął 2 miejsce w kategorii literackiej. Doceniona również została praca Pani Krystyny Jachymek- Kurek, której w kategorii- scenariusz lekcji przyznano 3 miejsce. Dodatkowo nasza szkoła, tj. Szkoła Podstawowa w Gorajcu znalazła się w grupie ośmiu szkół (na czwartym miejscu), którym przyznana została nagroda specjalna. Podziękowanie kieruję do wszystkich uczniów, którzy dołożyli trudu w wykonanie prac, ale niestety tym razem nie znaleźli się na liście nagrodzonych. Nie zniechęcajcie się, następnym razem może być lepiej… Koordynatorem konkursu jest katechetka- Pani Edyta Miksza. Informacja o uroczystości wręczenia nagród zostanie wkrótce przesłana. Wyniki konkursu można znaleźć na stronie www.adgentes.misje.pl
Zapraszamy- Alina Smarkala.

Wyróżnione

Przeczytaj również...