Z PODWÓRKA NA STADION …

Opublikowano: 30 listopada, 2018

W dniu 26 listopada 2018 r w Starym Zamościu zostały rozegrane eliminacje powiatowe XIX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Gminę Radecznica reprezentowała Szkoła Podstawowa w Gorajcu. Zespół dziewczyn rywalizował  w kategorii dziewcząt u-12. Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn: SP Suchowala, SP Krasnobród, SP Michalów, SP Wierzba, Suchowicz Team oraz zespół pod nazwą Namysłowiaczek ze Starego Zamościa. Szkołę Podstawową w Gorajcu na turnieju reprezentowały: Zuzanna Smarkala, Wiktoria Pyda, Natalia Kapka, Paulina Głowala, Monika Olech, Izabela Malec. Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Sebastian Plewa.

plewa                                ?????????????????????????????????????????????????????????????????

 

Wyróżnione

Przeczytaj również...