ZABAWA ANDRZEJKOWA

Opublikowano: 30 listopada, 2018

ZABAWA ANDRZEJKOWA W czwartkowe popołudnie w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci  tańczyły i bawiły  się wspólnie z opiekunami, w rytm skocznych piosenek. W przerwie na odpoczynek uczniowie mogli liczyć na ciepły kawałek pizzy i poczęstować się kawałkami jabłek. Bal andrzejkowy uświetnił występ uczniów klasy II, którzy przygotowali inscenizację do wiersza Jana Brzechwy pt. „Na straganie”. Koordynatorem przedstawienia była wychowawczyni – p. Magdalena Buczek. Zabawy i  radości  było wiele  a teraz wszyscy z utęsknieniem czekamy już na następny  bal.

P1180327

?????????????????????????????????????????????????????????????????                                       ?????????????????????????????????????????????????????????????????

 

 

Wyróżnione

Przeczytaj również...