Zabawa choinkowa odbyła się …

Opublikowano: 27 stycznia, 2019

W dniu 26 stycznia 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Gorajcu odbyła się zabawa choinkowa. Wszyscy pięknie się bawili. Tradycyjnie uczniowie kończący w tym roku szkołę, tj. klasy III gim. i VIII oraz przedstawiciele klasy VII i VI popisali się pięknie zatańczonym polonezem. Otrzymali od obecnej publiczności zasłużone brawa i pochwały. Nad przygotowaniem tańca czuwali nauczyciele: Pan  Sebastian Plewa i Pan  Zbigniew Buczek.
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za pr…acę i poświęcony czas wszystkim zaangażowanym Rodzicom, na czele z Przewodniczącymi Rady Rodziców: Panią Barbarą Sykałą i Panią Magdaleną Osińską – Rybaczuk, jak również pracownikom szkoły, którzy chętnie włączyli się w przygotowanie uroczystości.
Ta wspaniała zabawa nie mogłaby się odbyć bez Waszego zaangażowania.
Dziękujemy również policjantom z Komisariatu Policji w Szczebrzeszynie, którzy   czuwali nad bezpieczeństwem uczestników zabawy.
Alina Smarkala

P1190101         ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????                  

Wyróżnione

Przeczytaj również...