Zachęcamy do udziału w konkursie „Mój Szkolny Kolega z Misji”

Opublikowano: 8 lutego, 2019

Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku szkolnym zgłosiliśmy  udział szkoły w ogólnopolskim konkursie „Mój Szkolny Kolega z Misji”. Jest to XVIII edycja, przebiega pod hasłem „Z Janem Pawłem II na misyjnych drogach”. Szkolnym koordynatorem konkursu jest p. Edyta Miksza. … Regulamin konkursu jest pod linkiem  http://www.adgentes.misje.pl/konkurs…/regulamin-konkursu-316 Uczniowie mogą wziąć udział w konkursie w kategoriach: literackiej, plastycznej i muzycznej.   Zapraszamy wszystkich chętnych z klas 1 – 8 i 3 gimn. do wykonania prac. Przedsięwzięcia w kategorii charytatywnej są prowadzone przez społeczność szkolną od początku bieżącego roku szkolnego.  Jak w poprzednich latach, nauczyciele mają możliwość wykazania się w kategorii – scenariusz lekcji. W konkursie tym mamy wiele osiągnięć. Pierwszy sukces był w roku szkolnym 2005/2006 – III miejsce uczennicy Agaty Sitarz w kategorii informatycznej gimnazjum w V edycji konkursu „Mój Szkolny Kolega z Afryki”.  By podtrzymać kilkuletnią tradycję, wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy,   Termin zgłaszania prac na etap szkolny to 25 marca 2019 r.

Alina Smarkala

129

Wyróżnione

Przeczytaj również...