Zaproszenie na Zabawę Choinkową

Opublikowano: 10 stycznia, 2020

 

Ferie zimowe tradycyjnie rozpoczynamy zabawą choinkową, odbędzie się ona dn. 12 stycznia br. (niedziela) w sali gimnastycznej przy PSP w Gorajcu w godzinach 14-22.
Dekoracją sali zajęli się uczniowie, pod kierunkiem nauczycieli i pracowników szkoły. Apelujemy  do uczestników zabawy o poszanowanie pracy i trudu włożonego w przygotowanie wystroju – nie zdejmowanie zawieszonej bibuły i balonów! Prosimy Rodziców o dopilnowanie, by dzieci nie wnosiły konfetti do szkoły, z uwagi na trudności z uporządkowaniem pomieszczeń po zabawie, wynikające z przebarwieniem podłóg i zanieczyszczeniem kaloryferów.
Serdecznie zapraszamy uczniów oraz młodsze dzieci wraz z Rodzicami.
Mile widziany strój karnawałowy. Życzymy świetnej zabawy!

20200110_135515   ?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...