Życzenia Lubelskiego Kuratora Oświaty

Opublikowano: 30 maja, 2020

Drogie Dzieci!

Nie ma i nie może być bardziej rozpromienionego i przepełnionego uśmiechami święta niż Dzień Dziecka, bo ten właśnie dzień kojarzy się z nieposkromioną energią i radością, którą wypełniacie świat dorosłych.
Z całego serca życzę Wam, by beztroska i radość towarzyszyły każdej chwili Waszego życia, by ku pięknej dorosłości prowadziły Was zawsze spełniające się marzenia.
Życzę też, by czas poświęcony zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności zawsze kojarzył się z fascynującą przygodą, która pozwala odkrywać tajemnice i zagadki otaczającego nas świata, a przede wszystkim uwierzyć w nieograniczone możliwości Waszej wyobraźni i pomysłowości.

Pozdrawiam Was najserdeczniej,

Teresa Misiuk
Lubelski Kurator Oświaty

indeks

Wyróżnione

Przeczytaj również...