„Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”

Opublikowano: 1 kwietnia, 2021

Po raz kolejny nasi uczniowie biorą udział w Ogólnopolskim Konkursu Plastycznym „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”. Jest to już XI edycja z kolei. Celem działania kierowanego do dzieci wiejskich szkół podstawowych, jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z przebywaniem i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, że w ten sposób chętnie sprawdzają swoją wiedzę o bezpieczeństwie pracy i zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych.
Za oryginalne prace z dozą fantazji, ślemy szczere Gratulacje!!!

Konkurs-plastyczny-Bezpiecznie-na-wsi

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...