Informacja Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Opublikowano: 16 marca, 2020

Dzień dobry,

Wszystkich klientów Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 2 w Zamościu informujemy, iż w dniach 13-25 marca 2020r., z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne zagrażające bezpieczeństwu dzieci i uczniów, zawieszone zostają wszystkie planowe zadania poradni – diagnozy, zajęcia terapeutyczne indywidualne i grupowe, zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Zwracamy się z prośbą o ograniczenie osobistych wizyt
w Poradni, zachęcamy do kontaktu telefonicznego:

84-639-59-96

Apelujemy do rodziców o rozwagę i odpowiedzialność – dzieci najbliższy czas powinny spędzić w domu i ograniczyć kontakty towarzyskie oraz przebywanie w miejscach publicznych. Zachęcamy do spacerów w najbliższym otoczeniu, tylko w towarzystwie najbliższej rodziny.

Bardzo prosimy o przekazywanie informacji rodzicom.

Z poważaniem,

Marlena Hacia


Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Zamościu
ul. Okrzei 24
22-400 Zamość
www.ppp2zamosc.pl

unnamed

Wyróżnione

Przeczytaj również...