Jasełka pod tytułem „Betlejem to my sami”

Opublikowano: 25 grudnia, 2016

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, który spędzamy w gronie bliskich i kochanych nam osób. W tym roku dla naszej rodziny szkolnej są one wyjątkowe ponieważ nasza szkoła obchodzi stulecie istnienia. Społeczność szkolna postanowiła zaprosić bliskie jej osoby i wraz z absolwentami przedstawiła jasełka pod tytułem „Betlejem to my sami”. Uroczyste jasełka odbyły się w naszej szkole 22.12.2016 roku. Na sukces wydarzenia wpłynęło duże zaangażowanie absolwentów, nauczycieli, uczniów szkoły, piękne dekoracje i scenografia oraz wspaniała oprawa muzyczna. W uroczystości wzięły również udział władze samorządowe, emerytowani nauczyciele, rodzice uczniów. Po zakończonej inscenizacji wszyscy podzielili się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i uczestniczyli we wspólnej wigilii.
Wszystkim Wam życzymy pięknych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia, samych sukcesów, dużo zdrowia oraz spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku 2017!

Foto 1, 2, 3, 4.

Więcej informacji i zdjęć umieściliśmy na facebooku.

Wyróżnione

Przeczytaj również...