„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

Opublikowano: 14 marca, 2016

8 marca br. zostały przeprowadzone w naszej szkole eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. W zmaganiach spotkali się uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjum z całej gminy. Naszą Szkołę Podstawową reprezentowali: Kacper Mazurek, Filip Dziura  i Marta Polak  natomiast Gimnazjum:  Maciej Dziwota, Joanna Mazur i Kacper Harkot. Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze, wszyscy znaleźli się w czołówce. Słowa uznania należą się Maćkowi Dziwota, który zajął I miejsce wśród gimnazjalistów i będzie reprezentował gminę
w dalszych rozgrywkach w Zamościu. Ładnie też spisał się Kacper Mazurek, który wśród uczniów szkół podstawowych zajął II miejsce.

Serdeczne gratulacje dla Wszystkich!
Koordynatorem konkursu w naszej szkole jest Pan Piotr Wanat.

Wyróżnione

Przeczytaj również...