Wycieczka!

Opublikowano: 5 listopada, 2021

3 listopada grupa przedszkolna i klasy I-III wybrały się na wycieczkę do kina przy BCK w Biłgoraju. Dzieci miały okazję obejrzeć film animowany pt.: „Wilk na 100%”. Porywająca animowana komedia o tym, że nie warto oceniać wilka po pozorach, a tym bardziej po pazurach! Bo ten kto ma kły nie musi być zły! Dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Ponadto dzieci miały okazję obejrzeć wystawę starych instrumentów. Wyjazdy edukacyjne mają zawsze posmak przygody. Nic więc dziwnego, że wspomnienia o wycieczce i zdarzeniach jej towarzyszących są bardzo trwałe, zapadają głęboko w pamięci na długie lata.

?????????????????????????????????????????????????????????????????