Wycieczka – dzień drugi

Opublikowano: 28 maja, 2019

Wycieczka – dzień drugi
Rano powitał nas delikatny deszcz. Po śniadaniu pojechaliśmy do Koszalina. Pierwszym punktem naszego wyjazdu była wizyta na Politechnice Koszalińskiej. Najpierw wysłuchaliśmy wykładu „Energia XXI wieku”, który wygłosił absolwent naszej szkoły prof. zw. dr hab. Stanisław Duer. Następnie zwiedziliśmy pracownie Wydziału Mechanicznego, w tym laboratoria związane z energią odnawialną w Katedrze Energetyki. Kolejnym punktem programu było Muzeum Obrony Przeciwlotniczej im. płk Stanisława Paszkiewicza i spacer po centrum Koszalina, gdzie wykonaliśmy wspólne zdjęcie przy fontannie. Później była godzinna wizyta w Play Parku. Wieczorem odbyliśmy spacer po Mielnie do przystani rybackiej. Do miejsca zakwaterowania wróciliśmy plażą, podziwiając widoki. Zdjęcia wykonywali: Barbara Kwapisz i Zbigniew Buczek – opiekunowie.

Obraz może zawierać: 3 osoby, drzewo, tłum i na zewnątrz

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...