Zaproszenie na zebranie

Opublikowano: 25 września, 2018

zaproszenie droga

Zapraszamy rodziców uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorajcu, sołtysów, radnych i całą społeczność miejscowości Gorajec oraz okolic na zebranie w dn. 27 września 2018 r. (czwartek) o godz. 17:00 w sali gimnastycznej budynku szkoły.
Wezmą w nim udział: Pan Marian Szuper – Wójt Gminy Radecznica, przedstawiciel Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie, Parlamentarzyści RP oraz Pan Stanisław Niemczycki – Komendant Posterunku Policji w Szczebrzeszynie.
Celem zebrania jest potrzeba budowy chodnika przy drodze krajowej w Gorajcu.
Od przybycia i poparcia tej inicjatywy przez lokalną społeczność będzie zależało powodzenie powyższego przedsięwzięcia, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa uczniów i wszystkich mieszkańców.
Dyrektor, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Wyróżnione

Przeczytaj również...