Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć!

Opublikowano: 4 listopada, 2019

W trosce o zdrowie jamy ustnej dzieci szkolnych, prowadzone będą zabiegi, celem których jest przeciwdziałanie próchnicy zębów. Uczniowie z klas I-VI w ramach programu profilaktycznego, będą sześciokrotnie objęci nadzorowanym szczotkowaniem uzębienia środkiem flurkowym. Uprzejmie prosimy, aby w wyznaczone dni, dzieci przyszły do szkoły z własną szczoteczką do zębów, najlepiej nową, zakupioną do tego celu i odpowiednio opakowaną (pudełko, torebka foliowa).

Fluoryzację prowadzić będzie pielęgniarka z NZOZ Ośrodek Zdrowia w Gorajcu –
p. Violetta Braszko.

Harmonogram fluoryzacji:
I fluoryzacja – 06 listopada 2019 r.
II fluoryzacja – 12 listopada 2019 r.
III fluoryzacja – 19 listopada 2019 r.
IV fluoryzacja – 26 listopada 2019 r.
V fluoryzacja – 03 grudnia 2019 r.
VI fluoryzacja – 10 grudnia 2019 r.

Teeth character with tooth brush

Wyróżnione

Przeczytaj również...