KONKURS WIEDZY „WOLNA – NIEPODLEGŁA”

Opublikowano: 24 maja, 2018

W dniu dzisiejszym, tj. 24 maja 2018 roku odbył się etap powiatowy konkursu historycznego „WOLNA – NIEPODLEGŁA” realizowanego na terenie działania Zamojskiej Delegatury KO w Lublinie. Zmagania konkursowe odbyły się w Szkole Podstawowej w Zwierzyńcu. Brało w niej udział 64 uczniów z powiatu zamojskiego. Wśród nich było czterech uczniów z naszej szkoły. Ze szkoły podstawowej – Wiktor Rybaczuk (kl. IV) i Jakub Smarkala (kl. VI) oraz z klasy II gimnazjum – Rafał Piwowarek i Paweł Wyłupek. Koordynatorem konkursu jest Pani Wiesława Śliwińska- Wyłupek. Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki.
Dziękuję Pani Magdalenie Osińskiej- Rybaczuk, która służyła mi pomocą w opiece i wspieraniu uczniów – Alina Smarkala.

Konkurs „Wolna – Niepodległa”

Wyróżnione

Przeczytaj również...