WYNIKI – KONKURS MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI

Opublikowano: 9 maja, 2019

Drodzy Państwo,
Miło jest nam zakomunikować, że w XVIII edycji Konkursu „Mój szkolny kolega z Misji”

II miejsce w kategorii scenariusz lekcji klas 7-8 i gimnazjum zajęła
Wiesława Śliwińska-Wyłupek, Szkoła Podstawowa w Gorajcu

I miejsce w kategorii charytatywnej 1-3 zajęła
Szkoła Podstawowa w Gorajcu

Gratulując zapraszamy laureata po odbiór nagrody do Warszawy w dniu 23 maja 2019 r. o godz. 11:00.
Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się wyjątkowo w siedzibie Sejmu w Warszawie, gdzie będzie również przygotowany posiłek dla uczestników.
Prosimy o potwierdzenie do dn. 16 maja przybycia na naszą Uroczystość drogą e-mailową na adres: adgentes.misje@gmail.com. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz nr pesel uczestników uroczystości.
Ze względu na procedury bezpieczeństwa obowiązujące w gmachu, prosimy o przybycie na Uroczystość najpóźniej do godz. 09:30.
Nauczyciele i opiekunowie powinni mieć ze sobą dokument tożsamości, natomiast dzieci legitymację szkolną.
Osoby nie zgłoszone mailowo (imię, nazwisko nr pesel) do sekretariatu Dzieła Pomocy „Ad Gentes” na adres adgentes.misje@gmail.com w terminie do 16.05.2019 r. do godz. 15:00, nie znajdą się na liście i w związku z tym nie zostaną wpuszczone do gmachu Sejmu (procedury BOR).

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i pozdrawiamy,
Organizator Konkursu
Dzieło Pomocy „Ad Gentes” Komisji Episkopatu Polski ds. Misji

Brak dostępnego opisu zdjęcia.