Dentobusy już w drodze

Opublikowano: 12 grudnia, 2019

Dzień dobry,
w  związku z zakupem przez Ministerstwo Zdrowia mobilnych gabinetów stomatologicznych-DENTOBUSÓW mamy zaszczyt zaprosić Państwa placówkę na bezpłatne przeglądy jamy ustnej oraz zabiegi profilaktyczne wykonywane przez lekarza dentystę w DENTOBUSIE.

Nasza wizyta ma na celu zbadanie stanu zdrowia jamy ustnej uczniów, edukację dzieci w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej jak również przeprowadzenie zabiegów profilaktycznych zapobiegających rozwojowi choroby próchnicowej (lakierowanie) oraz informowanie dzieci (i ich rodziców) ze zwiększonym ryzykiem próchnicy o konieczności pilnego leczenia.

Pragniemy zaznaczyć, że procedury wykonywane są przez lekarza dentystę doświadczonego w pracy z dziećmi a wszystkie świadczenia są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE (finansowane z NFZ). Wszelkie Państwa pytania prosimy kierować pod nr telefonu 510-233-056, chętnie udzielimy wyczerpujących informacji. DENTOBUS obsługiwany jest przez podmiot leczniczy
Q-dent s.c. Marta i Paweł Kuraszko ze stacjonarnym gabinetem
w Świdniku.

W związku z koniecznością wyrażenia pisemnej zgody rodzica na wszelkie procedury wykonywane w DENTOBUSIE załączam formularz zgody. Bardzo proszę o rozdanie po 1 szt. każdemu z uczniów, podpisanie przez rodzica i zwrot w celu określenia ostatecznej liczby dzieci chętnych do skorzystania z usług świadczonych w dentobusie.

Po wizycie dziecko otrzymuje „karteczkę” z informacją dla rodzica o stanie zdrowia jamy ustnej, ubytkach do leczenia itd.

Dentobus na terenie województwa lubelskiego działa od maja 2018 roku, odwiedził już wiele szkół, przedszkoli i domów dziecka.
Wszelkie pytania proszę kierować mailowo bądź pod nr tel. 510-233-056.

pozdrawiam serdecznie
Marta Kuraszko
Q-dent s.c.
tel.510233056

indeks

Wyróżnione

Przeczytaj również...