DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA

Opublikowano: 10 listopada, 2022

„Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień.”

Po raz kolejny dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III włączyli się w akcję „Dzień Zdrowego Śniadania”, która ma na celu zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania. Podczas wspólnego posiłku, uczniowie spożywali przygotowane przez Rodziców kolorowe, zdrowe, pomysłowe i smaczne kanapki. Nie zabrakło też owoców i soków. Akcja dała uczniom nie tylko wspaniałą zabawę, ale również szansę na integrację. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za wspólne zaangażowanie się w realizację tego przedsięwzięcia.

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...