Na sportowo!!!

Opublikowano: 7 lutego, 2019

W czwartek 31 stycznia 2019 r. 28 uczniów i uczennic Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorajcu uczestniczyło w wyjeździe na stok narciarski do Szopowego. Po przyjeździe i pobraniu sprzętu podzielono uczestników na saneczkarzy/sanki, worki, dętki/, narciarzy średniozaawansowanych i początkujących. Po rozgrzewce poszczególne grupy udały się na stok. Przez cztery godziny dzieci uczyły się i doskonaliły jazdę na nartach oraz zjeżdżały na workach, dętkach i sankach. Około godziny 13:40 wszyscy udali się na posiłek po czym zdali sprzęt narciarski. Po zrobieniu pamiątkowych zdjęć wszyscy cali i zdrowi udali się w powrotną drogę do szkoły. Szczególne podziękowania należą się rodzicom opiekunom: pani Magdalenie Osińskiej Rybaczuk i panu Jerzemu Tutce.
Zbigniew Buczek, Sebastian Plewa- opiekunowie wycieczki

Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, na zewnątrz i przyroda?????????????????????????????????????????????????????????????????