Oferta edukacyjna mediów publicznych

Opublikowano: 22 kwietnia, 2020

 

MEN na bieżąco monitoruje i analizuje sytuację związaną z ogłoszeniem na terenie Polski stanu epidemii i wprowadzeniem w systemie oświaty rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Stosownie do sytuacji prowadzone są działania wspierające uczniów i nauczycieli w realizacji kształcenia zdalnego; jednym z takich działań jest bogata i tworzona we współpracy z resortem edukacji oferta mediów publicznych. Pełną listę programów dla wszystkich poziomów kształcenia zaprezentowana jest na stronie Kuratorium Oświaty w Lublinie, link poniżej
https://kuratorium.lublin.pl/?akc=akt&op=szcz&id=10558

1920x810

Wyróżnione

Przeczytaj również...