POMÓŻMY POTRZEBUJĄCYM!

Opublikowano: 30 listopada, 2019

„Nawet skromna pomoc jest zawsze większa od wielkiego współczucia”

Podobnie jak w ubiegłym roku, również w tym zgłosiliśmy udział szkoły w dwóch akcjach: OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ” i „KRESOWEJ PACZCE”. W ramach tych akcji będziemy zbierać dary rzeczowe: trwałe artykuły żywnościowe, chemię gospodarczą i artykuły chemiczne, zabawki, słodycze, odzież, obuwie. Zachęcamy ofiarodawców do przyłożenia wszelkich starań, aby przekazana odzież czy obuwie były w jak najlepszym stanie, najlepiej nieużywane. Dary zostaną przekazane rodzinom potrzebującym z naszego terenu. . Akcja „Kresowa paczka” realizowana jest z inicjatywy stowarzyszenia Wołyński Rajd Motocyklowy. W ramach tego przedsięwzięcia zbierane są dary dla naszych rodaków, ludzi starszych znajdujących się w trudnej sytuacji zdrowotnej i materialnej. Paczki przekazane zostaną bezpośrednio naszym rodakom zamieszkałym m.in. w Równem, Zdołbunowie i Ostrogu.
Akcje rozpoczynamy jutro, tj. 1 grudnia 2019 r. na placu przed Kościołem Parafialnym w Gorajcu, przed każdą Mszą św. Będzie też możliwość dostarczania darów do szkoły. Zbiórkę planujemy zakończyć 16 grudnia br.
Bardzo prosimy o wsparcie powyższych akcji, w które zaangażowani są wolontariusze szkoły.

pomóż dzieciom   na wschod

Wyróżnione

Przeczytaj również...