RAZEM, NA NOWO ODKRYWAMY PIĘKNO NASZEJ OKOLIC

Opublikowano: 14 września, 2021

10 września uczniowie kl. 7 Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorajcu wzięli udział
w rajdzie rowerowym do Trzęsin.Piękna pogoda, cudowne krajobrazy sprzyjały dobrej zabawie i uśmiechom na twarzach rowerzystów. Miejscem docelowym naszej wyprawy były Trzęsiny- okolice Kapliczki p.w.   św. Antoniego przy źródełkach. Będąc na miejscu, poznaliśmy historię Kaplicy, którą przybliżyła nam p. T. Kwiatkowska – pedagog w naszej szkole i autorka monografii „Gorajec i okolice. Historia odkrywana na nowo”.

Dzięki pomocy p. Jarosławskich – rodziców Kuby – mogliśmy bez rozpalić ognisko! Czekało na nas przygotowane drewno i wszystkie niezbędne „akcesoria ogniskowe”. Kiedy upiekliśmy kiełbaski, rozpoczęły się gry i zabawy. Najwięcej radości sprawiły skoki na pobliskiej „piaskowni”!

Po wspaniałej wyprawie pełni wrażeń i pozytywnej wróciliśmy do Gorajca. Opiekunami podczas rajdu były: p. Joanna Urban – wychowawca klasy oraz p. Teresa Kwiatkowska.

241825315_4245924275484589_791588447300447959_n

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...