Rozgrywki powiatowe w naszej szkole

Opublikowano: 1 listopada, 2019

W dniu 31 października 2019 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym. Uczestniczyło w nich 24 zawodniczek i zawodników z powiatu zamojskiego. Uczeń naszej szkoły Kacper Mazurek zajął 4 miejsce i awansował do rozgrywek rejonowych, które odbędą się 8 listopada 2019 r. w Hrubieszowie. Sędzią głównym zawodów był pan Tadeusz Chwiejczak sędzia międzynarodowy, trener, zawodnik, prezes MUKS Szczebrzeszyn, medalista zimowych igrzysk olimpijskich, działacz sportowy…długo by jeszcze można było wymieniać.
Dziękujemy panie Tadeuszu.

Kacprowi gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych rozgrywkach.

?????????????????????????????????????????????????????????????????

images

Wyróżnione

Przeczytaj również...