TRADYCYJNE SPOTKANIE PRZY SZOPCE

Opublikowano: 18 grudnia, 2020

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są one najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera.

W dniu dzisiejszym, tj. 18 grudnia 2020 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wprowadziły nas w klimat przedświąteczny. Dzięki nim mogliśmy poczuć miłą i przyjazną atmosferę, w tym trudnym czasie, w jakim przyszło nam żyć. Najmłodsza reprezentacja naszej społeczności szkolnej zaprezentowała program artystyczny, wywołując radość i uśmiech na twarzach zgromadzonej publiczności. Były to wzruszające chwile w życiu całego przedszkola. Wszystkim występującym należą się wielkie słowa uznania, GRATULACJE!

Jesteśmy wdzięczni Rodzicom za zaangażowanie – przygotowanie ciekawych strojów dla swoich pociech. Podziękowanie kierujemy dla p. Małgorzaty Łapy, za włożony trud w przygotowanie dzieci do występu.

20201218_115128

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...