Turniej tenisa stołowego ,,Pomóż misjonarzom”

Opublikowano: 7 lutego, 2019

W dniu 6 lutego 2019 r. sześciu uczniów naszej szkoły (Damian Charkot, Kacper Kwapisz, Piotr Bogaj, Paweł Bogaj, Kacper Mazurek oraz Szymon Czok) brało udział w Turnieju tenisa stołowego ,,Pomóż misjonarzom” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Nieliszu w ramach konkursu „Mój Szkolny Kolega z Misji”. Warunkiem uczestnictwa było uiszczenie wpisowego w wysokości 10 zł od każdego zawodnika. Pozyskane fundusze mają być przeznaczone na cele misyjne. Wszyscy nasi przedstawiciele spisali się znakomicie, natomiast pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej zajął Kacper Kwapisz. W nagrodę otrzymał dyplom, medal oraz możliwość zagrania seta z sędzią głównym zawodów, wielokrotnym mistrzem Polski Księży w Tenisie Stołowym, sympatykiem i propagatorem tenisa – księdzem Andrzejem Łuszczem, dyrektorem Dzieł Misyjnych Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Zawody odbyły się w miłej i sympatycznej atmosferze, wszyscy uczestnicy otrzymali wodę mineralną i drożdżówkę.
Zbigniew Buczek- opiekun

Obraz może zawierać: 17 osób, uśmiechnięci ludzie, tabela i w budynku?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...