W zdrowym ciele zdrowy duch!!!

Opublikowano: 7 lutego, 2019

W dniu wczorajszym tj. 5 lutego 2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wyjeździe na lodowisko do Zamościa. O godzinie 8:00 sprzed szkoły wyruszyło 27 uczniów i trójka opiekunów. Po przyjeździe i wypożyczeniu łyżew około godziny 9:00 wszyscy weszli na lodowisko. Bardziej zaawansowani doskonalili technikę jazdy, początkujący uczyli się podstaw, zaczynali z ,,pingwinami i z pomocą bandy’’ aby skończyć na samodzielnej jeździe. Po zejściu z lodowiska i zdaniu łyżew do wypożyczalni wyruszyliśmy w drogę powrotną. Szczególne podziękowania za pomoc w nauce i opiekę należą się rodzicowi pani Magdalenie Osińskiej Rybaczuk.
Zbigniew Buczek- kierownik wycieczki

Obraz może zawierać: 8 osób, uśmiechnięci ludzie, na zewnątrz?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...