Wycieczka – dzień trzeci

Opublikowano: 29 maja, 2019

Wycieczka – dzień trzeci
Po śniadaniu o 8:30 wyruszyliśmy do oddalonego od Koszalina 36 km Podborska, aby zwiedzać Muzeum Zimnej Wojny (magazyn amunicji atomowej). Kolejnym punktem programu było Muzeum Ziemi Karlińskiej, a następnie udaliśmy się do Izby Tradycji Regionalnej w Białogardzie, gdzie znajduje się zbiór biblioteczny oraz wystawa orderów i odznaczeń Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego w latach 1995 – 2005. O godzinie 14:00 udaliśmy się do Ośrodka Hodowlano – Zarybieniowego PZW Liśnica w Kościernicy koło Białogardu. Dyrektor ośrodka oprowadził dzieci i młodzież po obiekcie, zapoznał nas z procesem hodowli różnych gatunków ryb. Po zwiedzeniu ośrodka uczestniczyliśmy w ognisku z kiełbaskami. Po posiłku chętne osoby wzięły udział w zawodach wędkarskich, pierwszych dziesięć otrzymało pamiątkowe medale które wręczyli: Prezes PZW Okręg Koszalin Tomasz Plewa, dyrektor Sławomir Połomski oraz członek zarządu Jan Ciszek.
W drodze powrotnej podziwialiśmy fontanny w Karlinie. Wieczorem po obiadokolacji tradycyjnie udaliśmy się nad morze gdzie graliśmy w siatkówkę, piłkę nożną i podziwialiśmy zachód słońca.

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...