WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „Jak Parki Narodowe pięknieją dzięki Funduszom Europejskim”

Opublikowano: 7 kwietnia, 2022

Miło jest nam zakomunikować, że Kacper Małyszek uczeń klasy IV znalazł się wśród laureatów konkursu plastycznego „Jak Parki Narodowe pięknieją dzięki Funduszom Europejskim” organizowanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy współpracy Ministerstwa Środowiska i Klimatu. Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy o dziedzictwie przyrodniczym polskich parków narodowych oraz o środkach finansowych z Unii Europejskiej.
Oceniając prace, komisja wzięła pod uwagę: zgodność z tematyką konkursu, estetykę i staranność wykonania pracy oraz kreatywność i pomysłowość.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego udziału w konkursach.

Praca Kacpra Małyszka kl. IV PSP w Gorajcu

Wyróżnione

Przeczytaj również...