„Zawodowy strzał w 10! – wybierz swoją przyszłość”

Opublikowano: 3 kwietnia, 2019

W dniu 1 kwietnia 2019 roku odbyła trzecia edycja przedsięwzięcia pod hasłem: „Zawodowy strzał w 10! – wybierz swoją przyszłość”. Podobnie jak w pierwszej edycji, prowadzone były równolegle dwa moduły: targi edukacyjne służące prezentacji bogatej oferty szkół z terenu miasta Zamość i powiatu zamojskiego oraz konferencja dla doradców zawodowych, rodziców i dyrektorów szkół podstawowych. Niezmiennym celem przedsięwzięcia była pomoc uczniom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej oraz podnoszenie świadomości dorosłych (rodziców, doradców zawodowych), wspierających młodych ludzi w tych wyborach życiowych.
Targi edukacyjne odbyły się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, uczestniczyli w nich wraz z opiekunami uczniowie klasy siódmej, ósmej i trzeciej gimnazjum naszej szkoły.

Znalezione obrazy dla zapytania zawodowy strzał w 10!

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...